ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ЧАЮ та КАВИ

  КАВА, ЧАЙ, СИРОПИ, ШОКОЛАД - France, Germany, Italy

Про нашу компанію

Оплата

Торгова марка COFFEE EXPERT створена на базі однієї з найстаріших кавових компаній країни - ТОВ "IONIA", заснованої в 1993 році і ексклюзивно представляє в Україні цілий ряд брендів.

Це кава IONIA il caffe і Oro Caffe (Італія), натуральні чаї Messmer з Німеччини, сиропи лідера французького ринку компанії Teisseire і гарячий шоколад Magica Ciok з Італії.

"Coffee Expert" також має власне виробництво персоналізованого цукру в пакетиках, оперативну доставку по Києву та широку мережу дистриб`юції по країні.

Засновником компанії "Coffee Expert" є один з кращих кавових експертів Європи Сергій Ремінний, широко відомий як в професійних колах, так і в широкій аудиторії звичайних любителів кави.

Протягом 5 років Сергій був першим українським координатором SCAE (Speciality Coffee Association of Europe), поклавши початок цілої низки кавових ініціатив, зокрема таких, як проведення національного Чемпіонату Баріста.

Кавову освіту Сергій отримав в Італії, де тривалий час жив і працював. Побував на кавових плантаціях всіх континентів, по кавовій тематиці відвідав понад 60 країн світу.

Письменник і автор декількох унікальних книг про каву (www.Book-Coffee.com), Сергій також є кавовим блогером і автором для своєї 300-тисячної аудиторії передплатників-кавоманів на Facebook, де він веде один з найактивніших ресурсів в кавовому Інтернет-просторі.  (www.FB.Coffee.Expert).